Чи може іноземець отримати кредит в Україні?

Сьогодні в Україні живе і працює досить багато іноземних громадян. Як і багато жителів нашої країни, іноді вони потребують отримання кредиту. Деяким це необхідно для оплати навчання, придбання техніки, отримання іпотеку або готівку на придбання житла. Існує думка, що українські банки не дають іноземцям позики. Ця думка є помилковою. Хоча є невеликі відмінності в оформленні кредиту для іноземних громадян, в порівнянні з українцями. Про них ми постараємося розповісти якомога докладніше.

Так склалося, що не кожен громадянин України ознайомлений зі своїми обов’язками і правами, врегульованими законодавством. Незнання закону часто призводить до судових позовів. Часто це стосується банківських відносин. З іноземними громадянами все набагато складніше. Тому факт отримання банківської позики іноземцем в Україні прийнято вважати довгим та складним. Менеджеру доведеться дохідливо пояснювати іноземцю про його права і зобов’язання, які виникають в результаті схвалення заявки на отримання моментального кредиту онлайн на карту.

Так само як і українському позичальнику, іноземний громадянин щоб отримати кредит онлайн на карту має почати оформлення кредиту зі збору необхідних документів та довідок.

По-перше, іноземцю банк може надати кредит лише в тому випадку, якщо людина офіційно зареєстрований на території країни. Простими словами, у потенційного позичальника повинна бути прописка і дозвіл на роботу. По-друге, важливу роль відіграє довідка про доходи. Якщо іноземний громадянин не може її надати, напрошується висновок, що людина не працює офіційно. Тобто у будь-який момент вона може покинути країну. Такому клієнту у наданні кредиту відмовлять всі без винятку.

Чому іноземець має обов’язково надати довідку про доходи?

Довідка про доходи – це не просто документ, що підтверджує заробіток громадянина, за нею банк буде судити, чи може іноземний громадянин вносити платежі. Якщо доходів достатньо, у іноземця з’являються всі шанси отримати позику. Крім довідки про доходи, іноземцю необхідно надати паспорт, ксерокопію трудового договору, а також написати заяву з проханням про отримання кредиту. Головна відмінність в оформленні кредиту українського громадянина від іноземного полягає в тому, що іноземець повинен принести не просто паспорт, а ще й нотаріально завірений переклад документу.

Великі банки все одно не працюють з іноземними громадянами. Це стосується вже їх внутрішніх правил. Зате є десятки інших банків та мікрофінансових організацій, які з радістю пропонують іноземцям оформлення кредиту. Важливо знати, що крім перерахованих умов кожен банк має право пред’явити й інші вимоги, які стосуються іноземного громадянина. Це може бути прохання, як до особи позичальника, так і до наданих документів. Деякі банки наполягають на поручителях, у яких є українське громадянство.

На їх думку це дає гарантії повернення кредиту. Інші просять у позичальників заставу. Далі варто згадати той факт, що відсотки для іноземних позичальників завжди вище, ніж для українців. Банк змушений йти на такі заходи через ризик, що іноземець, взявши кредит, зможе виїхати з країни. Тоді виникнуть великі труднощі з повернення наданих іноземцю грошей.

Узагальнюючи все вище написане, приходимо до висновку, що ПУМБ онлайн кредит онлайн або кредит іноземцю в українському банку оформити можна, але на інших умовах, на відміну від громадянина України.

Коли варто користуватись послугами кредиторів

Брати кредит, чи може не варто? З одного боку треба, з іншого – можна обійтися і без нього. Сумніви, як вчинити правильно і раціонально, багато кому не дають спокою. Більшість людей думає, як взяти кредит з поганою кредитною історією, онлайн, під заставу тощо, але ніхто чомусь не замислюється, як обійтися без кредиту, що зробити, щоб не влазити в борги, може є інший, більш раціональний вихід.…

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

38 − 28 =