Кредит без довідок про доходи: все що потрібно знати позичальнику

Коли в рекламі банку говориться про те, що клієнтам надається кредит готівкою без довідок, може скластись враження, що документи зовсім не потрібні. Насправді це не так: в більшості випадків мова йде про мінімальний пакет документів, які має зібрати позичальник.

Найчастіше такі банки просто видають кредити без довідки про офіційне працевлаштування, що підтверджує платоспроможність клієнта. Нерідко для схвалення заявки фінансовій установі достатньо довідки у довільній формі або за формою банку. Організація, що надає кредит онлайн на карту в Україні готівкою за паспортом без довідок про доходи, може зарахувати позичальнику будь-які доходи, що мають офіційне підтвердження. Це може бути податкова декларація, документ про пенсію, договір оренди – що завгодно.

Ще один варіант отримати кредит онлайн в Харкові – скористатися послугами банків, що пропонують видати позику тому хто надасть 2 документи. В будь-якому випадку мова йде про паспорт, але до нього також можна додати водійське посвідчення і т.д.

Стандартні вимоги, які пред’являються до позичальників, виглядають наступним чином:

  • наявність українського громадянства (для отримання кредиту за 2 документами без довідок паспорт обов’язковий);
  • вік від 21 року до 65 років (оскільки мова йде саме про банківські установи);
  • наявність хорошої кредитної історії;

Це загальні параметри, у кожного банку вони можуть бути свої. Зверніть увагу, що мова про МФО і кредити онлайн під 0 поки що не йде.

Де взяти кредит без довідки про доходи?

Взяти кредит готівкою без довідки про доходи можна далеко не у всіх банках. В Інтернеті ви можете знайти програму з відповідним пакетом документів. Головне, пам’ятайте: чим менше паперів, тим вище ставка по кредиту.

Крім того, деякі банки додатковою умовою позики ставлять його забезпечення у вигляді застави або поруки. У цьому випадку, щоб отримати гроші готівку без довідки, потрібні додаткові папери: нотаріально завірені гарантії або документи про право власності. Також знадобиться майнове страхування.

Щоб отримати кредит без довідок, необхідно подати заяву в банк. Для цього ви можете приїхати в офіс тієї організації, яка пропонує найбільш привабливі умови. Але в цьому випадку ви можете витратити час даремно – банк завжди має право відмовити (і навіть при наданні усіх документів) без пояснення причин. Другий варіант – заявка без довідок онлайн.

Щоб оформити споживчий кредит без підтвердження доходу, потрібно зайти на сторінку фінансової установи і заповнити анкету. Вам необхідно повідомити свої персональні дані, в тому числі і паспорта (онлайн вони передаються в банк захищеним способом) і погодитися з їх обробкою. Кредитно-фінансові організації, як правило, перевіряють не тільки достовірність відомостей, а й кредитну історію потенційного позичальника. Якщо онлайн-заявка схвалена, про це надійде СМС-повідомлення на вказаний номер телефону.

За онлайн кредитом в Україні слід звернутися до мікрофінансових організацій. Там ви зможете не просто подати заявку через Інтернет, а й отримати кошти на банківську карту через півгодини.

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 63 = 70